MT Sports

FAV
    Click to FAV
    Euro
    American
    Asian
    Oceania
    African
    FAV
      Click to FAV
      • International
      • Euro
      • American
      • Asian
      • Oceania
      • African
      The first stage is the group match. All teams will be divided into 25 four team groups. The group match will be ranked by single cycle points. The first place of 25 groups and the second place with the best results of 7 teams will enter the knockout match If there are more than two teams with the same points, the ranking will be determined by referring to the following data: a) the number of winning games, b) the number of net wins, c) the number of goals, d) the number of red cards is less, e) the number of yellow cards is less, f) the result of mutual fighting, g) the draw in the Sao Paulo Football Association knockout match: a single game knockout is adopted. The penalty shootout is carried out in the 90 minute draw to determine the winner
      • Groups 1
      • Groups 2
      • Round 2
      • Round 3
      • 1/8 Final
      • Quarterfinals
      • Semifinal
      • finals
      • Groups 1
      • A
      • B
      • C
      • D
      • E
      • F
      • G
      • H
      • I
      • J
      • K
      • L
      • M
      • N
      • O
      • P
      • P
      Standing Team P W D L F A GD PTS
      A group PTS
      1 Tanabi SP (Youth) 3 3 0 0 6 2 4 9
      2 Real Ariquemes RO Youth 3 2 0 1 4 2 2 6
      3 Portuguesa (Youth) 3 1 0 2 3 4 -1 3
      4 Nautico PE (Youth) 3 0 0 3 1 6 -5 0
      B group PTS
      1 Mirassol FC Youth 3 3 0 0 6 1 5 9
      2 Chapecoense (Youth) 3 1 1 1 3 3 0 4
      3 Uniao Harmonia U20 3 1 1 1 3 4 -1 4
      4 Inter de Minas Youth 3 0 0 3 1 5 -4 0
      C group PTS
      1 Palmeiras (Youth) 3 3 0 0 7 2 5 9
      2 Juazeirense U20 3 2 0 1 6 4 2 6
      3 Rio Preto (Youth) 3 1 0 2 3 4 -1 3
      4 America SP (Youth) 3 0 0 3 2 8 -6 0
      D group PTS
      1 Atletico Goianiense U20 3 2 1 0 4 2 2 7
      2 Gremio Sampaio (Youth) 3 1 1 1 4 4 0 4
      3 Itabaiana SE (Youth) 3 0 3 0 7 7 0 3
      4 Botafogo-SP (Youth) 3 0 1 2 6 8 -2 1
      E group PTS
      1 CR Flamengo (RJ) (Youth) 3 2 1 0 4 2 2 7
      2 Floresta CE Youth 3 1 1 1 2 2 0 4
      3 XV de Jau (Youth) 3 1 0 2 3 4 -1 3
      4 Aparecidense U20 3 1 0 2 2 3 -1 3
      F group PTS
      1 Ceilandia DF Youth 3 1 2 0 5 3 2 5
      2 Avai (Youth) 3 1 1 1 4 4 0 4
      3 Catanduva/SP Youth 3 1 1 1 3 4 -1 4
      4 America RN (Youth) 3 0 2 1 5 6 -1 2
      G group PTS
      1 Atletico Paranaense (Youth) 3 2 1 0 6 2 4 7
      2 Picos PI (Youth) 3 2 0 1 6 7 -1 6
      3 Barretos youth team U20 3 1 1 1 3 3 0 4
      4 Sao Bento SP (Youth) 3 0 0 3 4 7 -3 0
      H group PTS
      1 Gremio (Youth) 3 2 1 0 6 1 5 7
      2 Guarani SP (Youth) 3 1 1 1 5 4 1 4
      3 Francana Youth 3 1 0 2 3 8 -5 3
      4 Cruzeiro Arapiraca U20 3 0 2 1 1 2 -1 2
      I group PTS
      1 Cuiaba (MT) (Youth) 3 2 0 1 12 2 10 6
      2 Parauapebas/PA Youth 3 1 2 0 2 1 1 5
      3 Velo Clube Youth 3 1 1 1 4 4 0 4
      4 Tupa SP Youth 3 0 1 2 1 12 -11 1
      J group PTS
      1 Cruzeiro (Youth) 3 3 0 0 14 1 13 9
      2 Capivariano FC SP Youth 3 2 0 1 8 7 1 6
      3 Penapolense (Youth) 3 1 0 2 2 7 -5 3
      4 Comercial MS (Youth) 3 0 0 3 1 10 -9 0
      K group PTS
      1 Sport Club Recife Youth 3 2 1 0 4 0 4 7
      2 Comercial SP Youth 3 1 2 0 3 1 2 5
      3 Inter de Limeira (Youth) 3 0 2 1 3 5 -2 2
      4 Volta Redonda Youth 3 0 1 2 2 6 -4 1
      L group PTS
      1 Corinthians Paulista (Youth) 3 3 0 0 11 1 10 9
      2 Zumbi Esporte Youth 3 2 0 1 4 4 0 6
      3 Ferroviaria SP (Youth) 3 1 0 2 2 6 -4 3
      4 Nacional Fast Club Youth 3 0 0 3 2 8 -6 0
      M group PTS
      1 Goias (Youth) 3 2 1 0 5 1 4 7
      2 Guaratingueta U20 3 1 2 0 4 3 1 5
      3 Pague Menos Youth 3 1 1 1 6 3 3 4
      4 Gama DF (Youth) 3 0 0 3 2 10 -8 0
      N group PTS
      1 Fluminense RJ (Youth) 3 3 0 0 9 0 9 9
      2 Porto Vitoria U20 3 1 1 1 5 3 2 4
      3 Imperatriz U20 3 1 0 2 4 10 -6 3
      4 Taubate (Youth) 3 0 1 2 1 6 -5 1
      O group PTS
      1 Gremio Novorizontin (Youth) 3 2 0 1 6 3 3 6
      2 Vitoria da Conquista BA Youth 3 2 0 1 5 4 1 6
      3 Figueirense SC (Youth) 3 1 0 2 5 6 -1 3
      4 Uniao Suzano Youth 3 1 0 2 3 6 -3 3
      P group PTS
      1 Coritiba PR (Youth) 3 2 1 0 5 2 3 7
      2 Flamengo-SP (Youth) 3 2 1 0 3 1 2 7
      3 EC Sao Jose RS (Youth) 3 1 0 2 4 5 -1 3
      4 Guarulhos SP Youth 3 0 0 3 3 7 -4 0
      • Groups 2
      • A
      • B
      • C
      • D
      • E
      • F
      • G
      • H
      • I
      • J
      • K
      • L
      • M
      • N
      • O
      • P
      • P
      Standing Team P W D L F A GD PTS
      A group PTS
      1 Sao Paulo (Youth) 3 3 0 0 10 0 10 9
      2 CS Paraibano (Youth) 3 1 1 1 3 5 -2 4
      3 Marilia (Youth) 3 0 2 1 3 6 -3 2
      4 Porto Velho Youth 3 0 1 2 2 7 -5 1
      B group PTS
      1 America MG (Youth) 3 3 0 0 9 2 7 9
      2 Retro FC Brasil U20 3 1 1 1 6 5 1 4
      3 Ponte Preta (Youth) 3 1 1 1 3 3 0 4
      4 Vocem SP Youth 3 0 0 3 1 9 -8 0
      C group PTS
      1 Botafogo RJ (Youth) 3 3 0 0 8 1 7 9
      2 Sao Carlos (Youth) 3 1 1 1 3 3 0 4
      3 Pinheirense Youth 3 1 0 2 5 7 -2 3
      4 GD Saocarlense Youth 3 0 1 2 3 8 -5 1
      D group PTS
      1 RB Bragantino Youth 3 2 0 1 6 4 2 6
      2 Lemense-SP (Youth) 3 1 1 1 4 4 0 4
      3 Maringa Youth 3 1 1 1 4 4 0 4
      4 ABC FC RN (Youth) 3 1 0 2 3 5 -2 3
      E group PTS
      1 Ituano (Youth) 3 2 1 0 6 2 4 7
      2 Desportivo Brasil Youth 3 2 1 0 5 2 3 7
      3 Camboriu Youth 3 1 0 2 3 5 -2 3
      4 CRB (Youth) 3 0 0 3 2 7 -5 0
      F group PTS
      1 Rio Claro (Youth) 3 3 0 0 4 1 3 9
      2 Sharjah SP Youth 3 1 1 1 3 3 0 4
      3 Madureira Youth 3 1 1 1 2 2 0 4
      4 Ceara (Youth) 3 0 0 3 2 5 -3 0
      G group PTS
      1 SKA Brasil Youth 3 3 0 0 6 1 5 9
      2 Aster Brasil Youth 3 2 0 1 4 3 1 6
      3 Parana Clube (Youth) 3 1 0 2 2 4 -2 3
      4 Vitoria Salvador (Youth) 3 0 0 3 0 4 -4 0
      H group PTS
      1 Internacional RS U20 3 2 1 0 5 1 4 7
      2 OSTO youth team 3 2 1 0 2 0 2 7
      3 Rosario Central SE Youth 3 1 0 2 4 3 1 3
      4 Fluminense PI (Youth) 3 0 0 3 1 8 -7 0
      I group PTS
      1 EC Sao Bernardo U20 3 2 0 1 5 3 2 6
      2 Bahia (Youth) 3 1 2 0 1 0 1 5
      3 Operario Ferroviario PR Youth 3 0 2 1 3 4 -1 2
      4 CSA U20 3 0 2 1 3 5 -2 2
      J group PTS
      1 Santo Andre (Youth) 3 2 1 0 8 1 7 7
      2 Santos (Youth) 3 2 0 1 5 4 1 6
      3 Falcon FC SE Youth 3 1 1 1 3 4 -1 4
      4 Sao Raimundo-RR Youth 3 0 0 3 2 9 -7 0
      K group PTS
      1 Atletico Mineiro Youth 3 3 0 0 7 3 4 9
      2 Agua Santa SP Youth 3 2 0 1 5 5 0 6
      3 Mixto MT Youth 3 1 0 2 3 3 0 3
      4 Galvez Youth 3 0 0 3 1 5 -4 0
      L group PTS
      1 Vila Nova (Youth) 3 2 1 0 3 1 2 7
      2 Nova Iguacu Youth 3 2 0 1 5 1 4 6
      3 Mauaense SP Youth 3 0 2 1 2 5 -3 2
      4 Maua SP Youth 3 0 1 2 1 4 -3 1
      M group PTS
      1 Vasco da Gama (Youth) 3 3 0 0 5 1 4 9
      2 Hercilio Luz SC Youth 3 2 0 1 7 4 3 6
      3 Gremio Osasco Audax Youth 3 1 0 2 1 3 -2 3
      4 Capital TO Youth 3 0 0 3 3 8 -5 0
      N group PTS
      1 Botafogo PB (Youth) 3 3 0 0 6 2 4 9
      2 Ibrachina Youth 3 2 0 1 5 1 4 6
      3 Santa Cruz PE U20 3 1 0 2 1 3 -2 3
      4 Canaa/BA Youth 3 0 0 3 2 8 -6 0
      O group PTS
      1 Remo PA (Youth) 3 2 1 0 4 2 2 7
      2 Fortaleza (Youth) 3 1 1 1 2 2 0 4
      3 Juventus-AC (Youth) 3 1 0 2 4 4 0 3
      4 Sao Caetano (Youth) 3 0 2 1 1 3 -2 2
      P group PTS
      1 XV de Piracicaba (Youth) 3 2 1 0 8 2 6 7
      2 Nacional AC SP (Youth) 3 2 0 1 6 3 3 6
      3 Juventude (Youth) 3 1 1 1 6 5 1 4
      4 Alecrim RN (Youth) 3 0 0 3 2 12 -10 0
      Round Time Home Score Away Info HT
      CSP YC
      2023-01-12 21:30
      CSP YC 2023-01-12 21:30 Cruzeiro (Youth) 3-1 Parauapebas/PA Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-12 22:00
      CSP YC 2023-01-12 22:00 Cuiaba (MT) (Youth) 2-1 Capivariano FC SP Youth 1-1
      CSP YC
      2023-01-12 23:45
      CSP YC 2023-01-12 23:45 Gremio (Youth) 1-0 Picos PI (Youth) 1-0
      CSP YC
      2023-01-12 23:45
      CSP YC 2023-01-12 23:45 Goias (Youth) 1-0 Porto Vitoria U20 0-0
      CSP YC
      2023-01-12 23:45
      CSP YC 2023-01-12 23:45 Sport Club Recife Youth 3-0 Zumbi Esporte Youth 2-0
      CSP YC
      2023-01-13 02:00
      CSP YC 2023-01-13 02:00 Fluminense RJ (Youth) 0-0 Guaratingueta U20 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 02:00
      CSP YC 2023-01-13 02:00 Gremio Novorizontin (Youth) 2-1 Flamengo-SP (Youth) 2-1
      CSP YC
      2023-01-13 02:00
      CSP YC 2023-01-13 02:00 Coritiba PR (Youth) 2-0 Vitoria da Conquista BA Youth 1-0
      CSP YC
      2023-01-13 02:00
      CSP YC 2023-01-13 02:00 Tanabi SP (Youth) 0-1 Chapecoense (Youth) 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 04:15
      CSP YC 2023-01-13 04:15 Atletico Paranaense (Youth) 1-0 Guarani SP (Youth) 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 04:15
      CSP YC 2023-01-13 04:15 Palmeiras (Youth) 6-0 Gremio Sampaio (Youth) 2-0
      CSP YC
      2023-01-13 06:00
      CSP YC 2023-01-13 06:00 Ceilandia DF Youth 0-0 Floresta CE Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 06:00
      CSP YC 2023-01-13 06:00 Mirassol FC Youth 0-0 Real Ariquemes RO Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 06:30
      CSP YC 2023-01-13 06:30 CR Flamengo (RJ) (Youth) 1-2 Avai (Youth) 1-1
      CSP YC
      2023-01-13 06:30
      CSP YC 2023-01-13 06:30 Atletico Goianiense U20 1-1 Juazeirense U20 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 08:45
      CSP YC 2023-01-13 08:45 Corinthians Paulista (Youth) 1-0 Comercial SP Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 21:00
      CSP YC 2023-01-13 21:00 Ituano (Youth) 2-1 Sharjah SP Youth 1-0
      CSP YC
      2023-01-13 21:30
      CSP YC 2023-01-13 21:30 Atletico Mineiro Youth 3-0 Nova Iguacu Youth 1-0
      CSP YC
      2023-01-13 22:00
      CSP YC 2023-01-13 22:00 Santo Andre (Youth) 1-2 Bahia (Youth) 1-1
      CSP YC
      2023-01-13 23:45
      CSP YC 2023-01-13 23:45 Botafogo PB (Youth) 0-2 Hercilio Luz SC Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-13 23:45
      CSP YC 2023-01-13 23:45 Remo PA (Youth) 1-0 Nacional AC SP (Youth) 1-0
      CSP YC
      2023-01-13 23:45
      CSP YC 2023-01-13 23:45 Vasco da Gama (Youth) 3-3 Ibrachina Youth 2-0
      CSP YC
      2023-01-14 02:00
      CSP YC 2023-01-14 02:00 EC Sao Bernardo U20 1-2 Santos (Youth) 0-2
      CSP YC
      2023-01-14 02:00
      CSP YC 2023-01-14 02:00 Rio Claro (Youth) 0-1 Desportivo Brasil Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-14 02:00
      CSP YC 2023-01-14 02:00 Vila Nova (Youth) 0-2 Agua Santa SP Youth 0-0
      CSP YC
      2023-01-14 02:00
      CSP YC 2023-01-14 02:00 XV de Piracicaba (Youth) 0-2 Fortaleza (Youth) 0-2
      CSP YC
      2023-01-14 02:00
      CSP YC 2023-01-14 02:00 America MG (Youth) 3-0 CS Paraibano (Youth) 1-0
      CSP YC
      2023-01-14 04:15
      CSP YC 2023-01-14 04:15 Botafogo RJ (Youth) 2-0 Lemense-SP (Youth) 0-0
      CSP YC
      2023-01-14 06:00
      CSP YC 2023-01-14 06:00 RB Bragantino Youth 5-0 Sao Carlos (Youth) 2-0
      CSP YC
      2023-01-14 06:00
      CSP YC 2023-01-14 06:00 SKA Brasil Youth 1-0 OSTO youth team 0-0
      CSP YC
      2023-01-14 06:30
      CSP YC 2023-01-14 06:30 Internacional RS U20 4-2 Aster Brasil Youth 2-0
      CSP YC
      2023-01-14 08:45
      CSP YC 2023-01-14 08:45 Audax Sao Paulo Youth 1-0 Retro FC Brasil U20 0-0
      Round Time Home Score Away Info HT
      CSP YC
      2023-01-14 22:00
      CSP YC 2023-01-14 22:00 Goias (Youth) 2-1 Fluminense RJ (Youth) 0-0
      CSP YC
      2023-01-15 02:00
      CSP YC 2023-01-15 02:00 Avai (Youth) 1-2 Floresta CE Youth 1-0
      CSP YC
      2023-01-15 02:00
      CSP YC 2023-01-15 02:00 Cuiaba (MT) (Youth) 1-2 Cruzeiro (Youth) 1-1
      CSP YC
      2023-01-15 02:00
      CSP YC 2023-01-15 02:00 Gremio Novorizontin (Youth) 0-0 Coritiba PR (Youth) 0-0
      CSP YC
      2023-01-15 04:15
      CSP YC 2023-01-15 04:15 Atletico Paranaense (Youth) 3-2 Gremio (Youth) 1-2
      CSP YC
      2023-01-15 05:00
      CSP YC 2023-01-15 05:00 Chapecoense (Youth) 1-2 Mirassol FC Youth